*Bezpłatne zakwaterowanie dziecka 0-3 lat (bez miejsca do spania) jest możliwe jest tylko w przypadku pobytu minimum 7-dniowego, z przynajmniej jedną osobą dorosłą opłacającą pobyt w standardowej cenie. Krótsze pobyty objęte są opłatą w wysokości 25 zł / za 1 dobę / za dziecko 0-3 lat we wszystkich sezonach.

Wszystkie wskazane ceny są cenami brutto i zawierają 8% podatku VAT, w przypadku zmiany stawki podatku ceny mogą ulec zmianie.

Informacje uzupełniające:

 1. Wskazane ceny dotyczą miejsca noclegowego w pokoju 2-4 osobo- wym, przy wykorzystaniu wszystkich miejsc noclegowych w pokoju.
 2. W zależności od aktualnej dostępności pokoi klient otrzymuje osobne łóżko lub miejsce do spania na tzw. „dostawce”. Ze względu na różno- rodność pokoi dostawkę może stanowić drugie miejsce na wersalce lub rozkładane łóżko.
 3. Poza promocją opłata pobytowa za dziecko bez świadczeń (0-3 lat) wynosi 25 zł / za 1 dobę (bez miejsca do spania).
 4. Opłata klimatyczna w wysokości 2 zł/1 dobę za osobę dorosłą - płatna jest na miejscu gotówką, przy zakwaterowaniu.
 5. Wypożyczenie łóżeczka dla małych dzieci (bez pościeli) - cena 40 zł za 1 tydzień.
 6. Opłata za zwierzęta–25zł za dobę.Dodatkowo obowiązuje kaucja 200 zł
 7. Mini pralnia – opłata 20 zł.
 8. Dopłaty, przyjazdy i wyjazdy:
 9. Turnusy rozpoczynają się i kończą w sobotę lub w niedzielę
  - pobyt standardowy.
 10. Pobyty niestandardowe – dopłata od 10% (sezon żółty i niebieski), od 30% (sezon pomarańczowy). Podczas świąt oraz tzw. „długich weekendów” dopłata od 30% od całości wartości pobytu we wszystkich sezonach.
 11. Dopłata do pokoju1-os. 20% ceny.
 12. Doba hotelowa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
 13. Wyposażenie pokoi:
 14. TV,czajnik,podstawowe naczynia stołowe w każdym pokoju.
 15. Mini aneks z lodówką, czajnikiem i naczyniami w pokojach studio
  i pokojach z werandami,
 16. Lodówka i kuchenka mikrofalowa dostępna w holu każdej willi.

    Uwaga! Na jeden wynajęty pokój przysługuje jedno miejsce parkingowe (na stanowisku wskazanym przez obsługę). Udostępnione miejsca parkingowe nie są parkingiem strzeżonym ani dozorowanym. Właściciel obiektu firma OPTY.PL nie ponosi odpowiedzialności za szkody związane z uszkodzeniem lub utratą pojazdu, jak i rzeczy się w nim znajdujących.

   

Płatności na miejscu przyjmowane są wyłącznie gotówką. Polecamy opłacenie całości pobytu przelewem na konto przed przyjazdem. W takim przypadku wymagane jest przedstawienie potwierdzenia dokonania przelewu przy przyjeździe.


Wpłaty na konto:

Eugeniusz Chaciński
ul. Morska 20B , 76-032 Mielno
Numer konta w PLN:
80 1020 2791 0000 7502 0263 0424


UWAGA! Ewentualne wpłaty w Euro będą przyjmowane na wskazany wyżej nr konta w walucie PLN i przeliczane z Euro na PLN. Informujemy, że firma Eugeniusz Chaciński nie ponosi odpowiedzialności oraz nie pokrywa kosztów operacji bankowych przy przelewach w walutach obcych m.in w Euro. 


Wpłaty przekazem pocztowym:


Eugeniusz Chaciński
76-032 Mielno, Morska 20B
(w uwagach na odwrocie przekazu prosimy podać do- kładny okres pobytu oraz imię, nazwisko i numer telefonu Gościa z dopiskiem: „Wille Amber”)
Uwaga! Szukasz oferty z basenem i kompleksem SPA? Interesuje Cię pokój hotelowy domek wakacyjny lub rodzinny komfortowy apartament? Zapraszamy do naszego drugiego obiektu w Mielnie-Unieściu!

sprawdź na www.edenspa.pl , dzwoń pod nr 222 288 108 24h!