Wille Amber

Budynki obu willi poddane zostały gruntownym, kapitalnym remontom, dzięki czemy możemy obecnie zaproponować Państwu dopasowane do różnych potrzeb układy pokoi. Od małych przytulnych pokoi 1, 2-osobowych w układzie (1+,2+) z dostawkami lub bez, po duże rodzinne pokoje z werandami (3+,4+).

Na marginesie dodamy że pokoje z werandami to prawdziwy rarytas na polskim wybrzeżu. Dzisiaj nie ma już typowych willi letniskowych, gdzie klimatu lata i wakacji dodają wspaniałe werandy. Podczas upalnych dni weranda to idealne miejsce na wieczorną kawę oraz wspaniałe miejsce do zasypiania przy otwartym oknie. Poza tym widok z werandy na zieloną aleję lipową prowadzącą wprost do morza jest naprawdę znakomity. Wszystkie pokoje są nowe, mają nowe wyposażenie i własne łazienki. Każda z willi to maksimum kilkanaście pokoi, a więc kameralny klimat wypoczynku oraz atmosfera małego hotelu.


Uwaga! Szukasz oferty z basenem i kompleksem SPA? Interesuje Cię pokój hotelowy domek wakacyjny lub rodzinny komfortowy apartament? Zapraszamy do naszego drugiego obiektu w Mielnie-Unieściu!

sprawdź na www.edenspa.pl , dzwoń pod nr 222 288 108 24h!